kuchyňské linky
dětské pokoje
šatní stěny
obývací stěny
ložnice
postele
vestavěné skříně
koupelnový nábytek
kancelářský nábytek
doplňky
N A B Í D K A
 
 
 
Zakázková výroba nábytku. Vyrábíme a prodáváme od návrhu až po realizaci.
Pokud byste měli zájem, kontaktujte nás a informujte se na možnosti využití našich služeb. Naše zakázkové truhlářství vám vždy vyjde vstříc. Pomůžeme Vám s výběrem a výsledným návrhem požadovaného výrobku, nabídnou další možnosti na vylepšení výsledného dojmu a sestaví vám předběžný návrh ceny a doby zhotovení. Jsme schopni Vám zajistit po dohodě s našimi smluvními partnery i další služby jako obkladače, elektrikáře, podlahy, i jiné.
Kuchyně
U nás máte nekonečně možností výběru, buď vlastní invenci, nebo naše doporučované návrhy. Konzultujeme estetické a praktické hledisko.
Dveře
Vyrábíme dveře interiérové i vchodové dle přání zákazníka. Rádi Vám poradíme
s volbou vhodných dveří do Vašeho bytu či vchodu do domu.
Vestavěné skříně
Vestavěné skříně jsou prakticky využitý prostor a proto se snažíme zákazníkovi nabídnout řešení respektující jeho požadavky na vzhled a využití.
Obývací stěny
Obývací stěna spojuje útulný domov s úložným prostorem. Klademe důraz na celkové provedení, které Vašemu obývacímu pokoji dodá krásu.
Bytové doplňky
Bytové doplňky dotváří Váš životní prostor. Nabízíme Vám zakázkovou výrobu poliček, komod, stojanů pro květiny, na co si vzpomenete. 
Postele
Postel je jedna z nejdůležitějších součástí bytu, ve kterém chceme žít zdravě. Postele lze kombinovat se zásuvnými šuplíky pro uložení ložního prádla.
Kancelářský nábytek
Vyrábíme skříně, stoly, šuplíky, pracovní stoly aj., u nichž je dbáno na eleganci, praktičnost a životnost, protože jsou reprezentativním vybavením Vaší kanceláře.
Bary, restaurace
Zhotovíme Vám vybavení tak, aby doplňovalo atmosféru Vaší restaurace, baru, vinárny nebo diskotéky. Vyrobíme a namotujeme bary, stoly, židle...
 
 
 
 
 
 
 
zakázková výroba    zakázková výroba    zakázková výroba   zakázková výroba    zakázková výroba    zakázková výroba   zakázková výroba

Truhlářství Jiráský © design ld tisk vysoké mýto